Blog o One Direction ;) I One Direction
PROSíM KLIKNI Tady :D
Máš rád/a One Direction!? pak dej lajk Tady ;)
V odkazu výše píšu Imagine o Niallovi Horanovi z 1D tak budu ráda když si ho přečtete ;)
Kopíruj jenom se zdrojem nebo s ikonkou! Nepiš vulgární komentáře!

Červenec 2010

Miley a její modní úlety

19. července 2010 v 11:08 Miley Cyrus
Miley Cyrus coby vzor pro miliony dívek se také někdy utne jako třeba....
Miley Cyrus je zamilovaná. Že přiotrávila tisíce fanynek, je jí v tuto chvíli šumák.


To bych si ven nevzala !Mile otravuje lidi?

19. července 2010 v 10:58 Miley Cyrus
tak toto uveřejnilo super.cz podle mě to nemá s miley co společného
13. 6. 2010 08:00
Hvězda seriálu Hannah Montana chtěla otrávit své obdivovatelky kadmiem!
Miley Cyrus je zamilovaná. Že přiotrávila tisíce fanynek, je jí v tuto chvíli šumák.
Miley Cyrus je zamilovaná. Že přiotrávila tisíce fanynek, je jí v tuto chvíli šumák.Zpěvačka Miley Cyrus (17) má na krku pěkný průšvih. Zjistilo se totiž, že šperky z její kolekce obsahují vysoce toxickou látku - kadmium, které má prokazatelně karcinogenní účinky. 

Pokud by například takový "klenot" spolklo malé dítě, kadmium by se mohlo uvolnit do jeho organismu v takové dávce, že by mohlo poškodit játra i ledviny a způsobit anémii. 

Obchodní síť Walmart, jež šperky prodávala, odmítá nařčení, že by mohly ohrozit zdraví dětí. Navíc prý byla kolekce navržena pro starší ročníky. Pro jistotu ale zboží okamžitě stáhla z nabídky. 

"Šperky značky Miley Cyrus & Max Azria nebyly určeny dětem, ale kvůli své tvrdé politice ohledně ochrany zdraví a bezpečí dětí jsme se je rozhodli ihned stáhnout z prodeje, dokud neprokážeme, že dětem nemůžou uškodit," uvedl mluvčí Walmartu. 

Sama zpěvačka se k záležitosti nijak nevyjádřila. Veškerou pozornost upírá ke své kariéře. Nedávno do světa vypustila nový klip k písni Can't Be Tamed. V něm se z pubertální hvězdy proměnila v opravdovou dámu. 

Zlí jazykové tvrdí, že se sedmnáctiletá star snaží podobat Christině Aguilera (29) nebo Britney Spears (28), ale nemá na to hlasový potenciál. Jsme zvědaví, co na její novou, drsnější image řeknou její -náctileté, už tak otrávené fanynky. 

Miley nám v každém případě dospívá. Dokonce dostala první dospěláckou roli ve filmu Poslední píseň, kde si zahrála po boku australského herce Liama Hemswortha (20). 

"Nabídka na natáčení filmu přišla v šílené době, protože jsem měla turné a pracovala jsem na show. Myslela jsem, že to nezvládnu, ale nakonec to všechno do sebe krásně zapadlo," svěřila se. 

A jak už to tak v herecké branži chodí, po týdnu natáčení už Miley s Liamem nemuseli nic hrát. Po prvním filmovém polibku přišly další, tentokrát nefilmové. "Ten polibek ve mně něco vyvolal, věděla jsem, že je to ono," práskla na sebe kráska. "Láska je krásná a cítíte se skvěle, když je to s někým, kdo vás naplňuje. Přesně to mi Liam dává a jsem šťastná." 

Cyrus se už dokonce letěla představit Hemswor thovým rodičům do Austrálie. "U jeho rodiny to vypadalo jako u nás doma v Nash villu, například krávy tam byly všude," smála se. 

Na znamení své lásky k Liamovi si nechala vytetovat slovo Love (láska) na levé ucho. Asi tak chtěla naznačit, že je až po uši zamilovaná. To, že to s ním myslí opravdu vážně, dokazuje i její nedávné prohlášení: "Liama si vezmu za muže, jen co dosáhnu plnoletosti." 

Jestli už ovšem v té době nebudeš sedět v lochu za ublížení na zdraví svým fanynkám, Miley...

Super.cz

Miley děsí :))

19. července 2010 v 10:51 Miley Cyrus

Chceš Miley v Praze?

15. července 2010 v 15:55 Miley Cyrus
Na oficiálních stránkách pražké O2 Arény je možnost hlasovat v anketě koho bychom tam rádi viděli. Možnosti jsou Adam Lambert, Justin Bieber a Miley :) Tak šup šup hlasujte ... a děkuji za odkaz! PS: Anketa je i na titulní stránce O2 Arény.Zdroj je Tu

                                                                        HLASUJ

Hannah Montana končí

15. července 2010 v 15:50 Miley Cyrus
free image host
Miley Cyrus v roli Hannah Montana definitivně konči .
Společně se svým novým přítelem Liamem se po
svých 18tých narozeninách stěhuje do vlastní vily.
Miley oznámila světu že se chce rolí v seriálech 
pro děti vzdát nadobro ale že to není jisté.