Blog o One Direction ;) I One Direction
PROSíM KLIKNI Tady :D
Máš rád/a One Direction!? pak dej lajk Tady ;)
V odkazu výše píšu Imagine o Niallovi Horanovi z 1D tak budu ráda když si ho přečtete ;)
Kopíruj jenom se zdrojem nebo s ikonkou! Nepiš vulgární komentáře!

Star Trapasy

4. srpna 2009 v 16:15 |  Star trapasy
Paris Hilton
"Jednou jsem šla v teplákovce z tělocvičky a jako vždycky mě pronásledovala hromada paparazzi fotografů. Držela jsem v ruce narvanou tašku, a jak jsem chtěla utéct těm otravům, zrychlila jsem a taška mi spadla. Sehnula jsem se pro ni a v tu chvíli mu na zadku praskly tepláky! Když se to stane někomu "normálnímu", je to asi sranda, ale můj zadek byl druhý den na stránkách všech novin!"

Britney Spears
"Jednou jsem šla s kámoškou na diskotéku. Seděly jsme, popíjely a najednou se u baru objevil kluk se zakrvácenou hlavou! Nesnáším krev, takže jak jsem ho viděla, postavila jsem se a... omdlela. Všichni ale mysleli, že jsem opilý tak mi nikdo nepomohl."

Jeremy Sumpter
"V létě mikdy nemám o trapazy nouzi! Ten poslední se mi stal, když jsme s partou kámošů pořádali bazénovou párty a pozvali snad milion lidí! Byla to fakt super zábava, všichni skákali do bazénu jedli a pili... Já měl ten den úplně nové plavky, jenže to jsem netušil, jak se mi to vymstí! Skočil jsem do bazénu ze skokanského můstku, a když jsem vyplaval nad hladinu, zjistil jsem, že jsem... ehm... bez plavek. Asi se mi povolila tkanička v pase a prostě mi sklouzly dolů" A viděli to naprosto všichni!"

Orlando Bloom
"Když jsem ještě chodil do herecké školy, podařilo se mi vyhrát konkurz do jedné reklamy na prací prášek. Samozřejmě jsem měl velkou radost, a tak, když se reklama dokončila, sehnal jsem se ji od filmařů na DVD. Protože jsem se chtěl před ostatními spolužákami, kteří v konkurzu neuspěli, pochlubit, vzal jsem jsem to DVD do školy, že jim ukážu jaké jsem hvězda. Ale ouha! Když jsem doma bral DVD z police, vzal jsem místo toho bráchovo DVD, na kterém bylo hrozné porno. Takže, DVD bylo zpuštěno. Všichni dostali šílený záchvat smíchu a já jsem se lekl tak, že jsem utekl ze třídy! Ten den jsem se už nevrátil, a navíc jsem "vyfasoval" i dvojku z chování!"

Christina Ricci
"Všichni o mně vědí, že miluji kanadské žertíky. Jenže jednou se to obrátilo proti mně. Chystala jsem párty a s přípravami mi pomáhala moje kámoška Miranda. Chtěla jsem si z ní udělat srandu a nad dveře jsem připevníla nafukovací balonek s vodou s tím, že až půjdeů všechny ta voda se na ni vylije" jenže jsem na to v tom frmolu zapomněla a bezstarostně jsem ty "nesprávné" dveře otevřela! Byla jsem mokrá jako myš a Miranda se mohla potrhat smíchy.!

Pink
"Když jsem byla mladší, pozval mně můj přítel na romantickou večeři do jedné luxusní restaurace. Všechno bylo dokonalé. Svíčky, tlumená hudba a milí čísníci. Přítel vybral víno a následně i hlavní chod- krevety! Vůbec jsem nevěděla co to je, nebo jak ty potvůrky vypadají. Nedala jsem na sobě ale nic znát, a když nám přinesli na talířích, hrdě jsem se do nich pustila. První kousnutí to sice křupalo a taky tykadla nechutnala nějak výborně, ale zvládla jsem je všechny statečně sníst. Když číšník odnášel talíře, přítel se mě vyděšeně zeptal, kam jsem dala skořápky a ploutvičky od těch krevet. Když jsem ijm řekla, že jsem je snědla, s číšníkem oba vybuchli smíchy! Nikdo mi totiž neřekl, že se ty krevety mujsí vyloupat že skořápek a až pak se jí samotné maso z nich!"

Enrique Iglesias
"Jestli si myslíte, že mám úspěch úplně u každé, na kterou si ukážu, tak se šeredně pletete. Na střední škole jsem se šíleně zamiloval do jedné holky a vůbec jsem nevěděl, jak ji sbalit. Rozhodl jsem se, že na to půjdu romanticky a pozvu ji na večeři a pak do kina. Večeře proběhla skvěle, a když mě navíc Sheryl chytila za ruku, byl jsem v sedmém nebi. V kině jsem vybral úmyslně horor, aby se ke mně mohla tisknout a já byl za "hrdinu". Jenže co se nestalo! Zrovna, když bylo v celém sále ticho a všichni napjatě čekali, odkud vrah vyskočí, šíleně nahlas jsem si říhnul! Sheryl vyjekla, odtáhla se a celé kino se po mně otáčelo s poznámkami, co jsem to za čuně. Omluvil jsem se, že musím na toaletu, a zkina jsem zbaběle zdrhnul."

Ashley Tisdale
"Na táboře jsme hráli hru Motýlci. Jde o to, že po lese jsou rozházené papírky s motýlky a obodováním 1-3 body a vy jich musíte posbírat co nejvíc. Ke konci hry už papírků moc nebylo, ale všimla jsem si, že můj idol jde někam stranou. Tak jsem šla za ním. Po chvilce prodíráním ostružiním se zastavil. Chvilku stál na místě, tak jsem se ho zeptala. jestli má nějaké motýlky. On mi ale s klidným hlasem odpověděl: "Ne, já tady čůrám." V tu chvíli mi bylo všechno jedno a zdrhala jsem rychle pryč.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo je nejhezčí?

Gorge Cloney 11.9% (13)
Johny Depp 33% (36)
Orlando Bloom 15.6% (17)
Brad Pitt 17.4% (19)
Tom Cruise 10.1% (11)
Charlie Sheen 11.9% (13)

Komentáře

1 Kajuska123 Kajuska123 | Web | 20. září 2009 v 21:17 | Reagovat

neee tom cruis spletla jsem se!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama