Blog o One Direction ;) I One Direction
PROSíM KLIKNI Tady :D
Máš rád/a One Direction!? pak dej lajk Tady ;)
V odkazu výše píšu Imagine o Niallovi Horanovi z 1D tak budu ráda když si ho přečtete ;)
Kopíruj jenom se zdrojem nebo s ikonkou! Nepiš vulgární komentáře!

VTIPY -VŠEOBECNÉ

16. května 2009 v 20:28 |  Vtipy


  • Jde maly trpaslicek, a prijde do madarska a rika: Ja jsem maly trpaslicek, nesu si sebou maly kyblicek a prisel jsem k Vam krast. Madari rikaji tu nic neukradnes, jdi do Polska. Prijde do Polska a rika: Ja jsem maly trpaslicek, nesu si sebou maly kyblicek a prisel jsem k Vam krast. Polaci rikaji, tady nic neukradnes, jdi do Cech tam se krade furt a vsechno. Tak jde trpaslicek do Cech a rika: Ja jsem maly trpaslicek..... KURVA kde mam kyblicek.


  • Jde takhle slepec a spokojeně si ťuká s hulčičkou o zem.Najednou nad ním letí vrána a říkasi hele slepec nic nevidí atak ho poseru!!! Tak ne něj pustí bobek ale on se mu vyhne, zkouší to znovu ale on se tomu zase vyhne.Tak si zavolá kamarádku a skouší to obě ale bez výsledku a tak pozvou celé hejno a všechny to skoušejí ale on setomu vždycky nějak vyhne!! A co z toho plyne?? Že slepý hovno vidí!!


  • Jsou dvě blechy na jedné straně zadku a jedna říká druhé, jestli to teď nepřeskočíme, tak jsme v prdeli.
  • Sedí tři vyhladovělí studenti v pokoji na kolejích a jeden navrhne: " Co takhle začít chovat prase?" "Co ten smrad, ta špína?" "Si zvykne..."


  • Napric Austrálií skáce klokan, po kazdých 100 metrech se zastaví, z jeho vaku vykoukne tucnák a blinká. V Antarktide sedí ve skupine tucnáku malý klokánek, obcas kýchne a zamumlá: "Zasraný výmenný pobyty..."


  • Dědeček, babička a vnučka jdou k vodopádu prát prádlo. Když jsou uprostřed práce, utrhne se kus skály, spadne na babičku a zabije ji. Dědeček na tu spoušť chvilku zírá, pak se obrátí k vnučce a povídá : "Jo, vodní kámen to je prevít, ten nám rozbil i pračku."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano 44.7% (34)
ujde 17.1% (13)
docela dobrý 7.9% (6)
mohlo by to být lepší 13.2% (10)
ne 17.1% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama